polubienia komentarza facebook

W ten sposób zdobędziesz polubienia komentarza na Facebooku – BEZ WYSIŁKU

Total
0
Shares

Promowanie na Facebooku przez zakup like

Właściciel strony, zarówno w przypadku prywatnych blogów czy osób posiadających komercyjne biznesy, marzy o tym, aby docierać do większego grona odbiorców. Jest to możliwe jedynie wtedy, kiedy pod jego postami oraz komentarzami czy zdjęciami znajduje się sporo lajków. Osoby, które dopiero zaczynają lub są amatorami będą miały problem z przebiciem się i wygenerowaniem zaangażowania nawet w przypadku kiedy oferowane przez nich treści będą wysokiej jakości oraz wartościowe. Dodanie lajków przez specjalny zakup można potraktować zatem jako zabieg marketingowy, który pomoże ożywić FanPage.

Kupowanie polubień komentarza na Facebooku

Jeżeli zdecydujesz się kupić lajki warto sprawdzić, z jakiego źródła one pochodzą, gdyż portale społecznościowe udostępniają profile osób, które polubiły dane zdarzenie. W przypadku kiedy będą to osoby zagraniczne może wywołać to niezadowolenie w mediach społecznościowych. Warto więc zweryfikować firmę, od której zamierzamy zakupić like pod komentarzem na fb czy reakcje na fb. Jedyną z polecanych przez nas firm jest Wypromowani.pl, to polska strona, która od 2014 dostarcza polskie lajki w mediach społecznościowych. Warto przetestować ich ofertę ponieważ najtańsze pakiety zaczynają się już od 0,99zł. To naprawdę niewiele jak za popularność w internecie.

Lajki pod komentarzem na fb – jak zdobyć?

Oczywiście samo zdobycie dodatkowych lajków nie sprawi, że zyskamy zaangażowaną społeczność. Jest to metoda promocji, jednak jeżeli sam przedmiot promocji nie będzie wartościowy, to nic ona nie da. Co zatem należy zrobić? Przede wszystkim tworzyć wysokiej jakości treści, które będą coś dawały odbiorcom. Mogą być to zarówno ciekawe treści, które zgłębiają jakąś dziedzinę, ale także typowo rozrywkowe, które wprawią odbiorców w dobry nastrój. Jeżeli posiadasz profil, który ma takie treści, jednak ciężko ci się przebić do odbiorców, to najlepsza pora na promocję. Kupując w takim wypadku lajki możesz być pewny, że pomoże Ci to dotrzeć do większego grona i tworzyć coraz to nowe treści.

Dlaczego lajki są tak ważne?

Lajki to swojego rodzaju nagroda dla blogera za ciężką pracę oraz przekazaną wiedzę. To także szansa dla niego aby rozpowszechnić swoje treści i zyskać większe grono odbiorców. Dla twórcy zwykłe polubienia komentarza mogą okazać się bardzo istotne. Jeżeli nie jest on w stanie zdobyć ich organicznie może skorzystać z metod promowania. Choć często są kupowanie lajków jest uznawane za nieetyczne, to warto potraktować je bardziej jako formę reklamy. Jak to działa? Wystarczy przekazać odpowiedniej firmie adres linku do zdjęcia lub postu, który ma brać udział w promocji. Wystarczy skopiować link, do tego, pod czym chcemy uzyskać Facebook lajki i wkleić go w specjalnym miejscu w formularzu. Może to dotyczyć zarówno zdjęcia, postu jak i komentarza. Posty muszą widzieć osoby obce, czyli musisz mieć odpowiednie ustawienia prywatności.

polubienia komentarza facebook