Podwyżka cen Archicada nie taka straszna

Total
0
Shares

Cena oprogramowania Archicad przez wiele ostatnich lat pozostawała bez zmian. Obecnie jednak, w związku z galopującą inflacją, również w budownictwie, Graphisoft zdecydował się na podwyżkę cen Archicada, która będzie obowiązywać od 1 maja 2022.

Jakie będą nowe ceny Archicada?

Oprogramowanie niestety będzie droższe, a zapowiadana podwyżka Archicada może sięgać nawet kilku tysięcy złotych. Inflacja, główny czynnik podwyżek cen, dotarła także do branży projektowej i budowlanej, którą z pewnością czekają zmiany. Wbrew wszystkiemu to właśnie teraz jest dobry czas na zmianę w podejściu do myślenia o projektowaniu i najlepszy czas na zakup Archicada w niższych cenach. Tylko dzięki Multibim, oficjalnemu dostawcy i resellerowi Archicada w Polsce, podwyżka cen nie będzie taka straszna!

Jak kupić Archicada taniej?

Tylko do 30 kwietnia 2022 roku i tylko w Multibim można zakupić oprogramowanie Archicad w dotychczasowych cenach. Dotyczy to zarówno zakupu nowych licencji na Archicada, a także opłat abonamentowych. Co więcej, Multibim gwarantuje, że wszyscy użytkownicy, którzy dokonają zamówienia jeszcze w kwietniu, będą mogli zachować stałe, niższe ceny aż przez 3 lata!

Masz abonament Archicada w innej firmie? Przejdź do Multibim!

Multibim jest ogólnopolskim i oficjalnym resellerem Archicada w Polsce. Jednak użytkownicy, którzy w przeszłości wykupili licencję lub abonament u innego, lokalnego sprzedawcy lub są obsługiwani przez inną firmę, z powodzeniem mogą przenieść swoją licencję do Multibim i skorzystać z promocji oraz opcji zatrzymania cen Archicada przez 3 lata. Wystarczy skontaktować się z Zespołem Multibim.

Użytkownicy decydujący się na współpracę z Multibim otrzymują nie tylko oprogramowanie Archicad, ale także pakiet wsparcia technicznego i szkoleniowego w ramach Karty Multibim. Daje ona szereg możliwości korzystania z platformy pod nazwą „Panel Klienta Multibim”, w którym znajduje się ponad 100 godzin unikalnych szkoleń, kursów i prezentacji nt. Archicada oraz technologii BIM. Ponadto Multibim udostępnia autorskie materiały takie jak „Wzorzec Projektu Archicad 25” oraz promocyjne ceny na zakup innego oprogramowania np. Multibim SUN. Jest to dodatek do Archicada, który wykonuje automatycznie analizę nasłonecznienia i swoista automatyczna linijka słońca, która została zaprojektowana i wydana jako autorski program Multibim.

Przestaw się na BIM

W obecnych czasach stoimy przed sporymi wyzwaniami w branży projektowej i budowlanej. Wciąż brakuje środków na inwestycje, wykwalifikowanej kadry i wykonawców. Do tego zaostrzanie unijnych norm, związanych z ochroną środowiska naturalnego oraz szeroko dyskutowana technologia BIM sprawiają, że w branży budowlanej ciągle sporo się dzieje.

Pewne jest, że przedsiębiorstwa na całym świecie będą zmuszone przystosować się do nowej, cyfrowej rzeczywistości, dlatego warto już teraz prezentować wzorcowe praktyki w technologii nowej generacji. Sukces firmy może być ściśle powiązany z tworzeniem ekosystemu „smart”, opartego na partnerstwie, zorientowanego na zysk i skupionego wokół technologii BIM oraz otwartych standardów (openBIM) wymiany informacji (IFC).

Jeśli chcesz budować przyszłość swojej pracowni projektowej i swojej firmy, to zrób to teraz i zobacz, jakie możliwości daje Archicad. Jeszcze w kwietniu masz szansę na zakup tego oprogramowania w niższej cenie.