O nas

Stanisław Szewczyk

Stanisław Szewczyk

Programista

Witaj! Mam na imię Staszek i specjalizuję się tworzeniem stron internetowych. Swoją przygodę z programowaniem rozpocząłem ponad 10 lat temu. Można powiedzieć, że od małego dziecka programowanie stało się częścią mojego życia i tak już pozostało. Jestem bardzo dokładny i rzetelny, oraz zwracam uwagę na każdy detal. Ma to ogromne znaczenie w przypadku stron internetowych, gdyż każdy, nawet najmniejszy błąd może sprawić, że spadniemy znacząco w pozycjach Google. Uwierz mi, że powrót na wyżyny bywa często bardzo trudny!

Głównym miejscem mojego przebywania jest obecnie Warszawa, gdzie studiuję programistykę. Studia te umożliwiaj mi jeszcze bardziej poszerzać swoje horyzonty.

Moim największym hobby poza programowaniem i tworzeniem stron jest również latanie oraz nagrywanie za pomocą drona. Czymś wspaniałym jest ujrzenie świata z innej perspektywy!

Jestem bardzo otwartym człowiekiem i na pewno się dogadamy, zaufaj mi!

Patryk Michel

Patryk Michel

Grafik

Nazywam się Patryk. Specjalizuję się w grafice 2D. Grafika zainteresowałem się w wieku 14 lat i od tamtej pory szlifuję swój warsztat. Od zawsze chciałem, aby moja praca łączyła się z hobby - i tak stało się w tym przypadku. Projektowanie sprawia mi niesamowitą przyjemność, śledzę nowinki graficzne, trendy oraz staram się ciągle rozwijać. W swoich projektach stawiam na schludność, czytelność i jasność przekazu graficznego. Podstawą jest dobry kontakt ze zleceniodawcą, dlatego też staram się zawsze wyciągnąć jak najwięcej informacji dotyczących strony aby finalnie każdy był zadowolony.

Obecnie mieszkam w Warszawie, gdzie studiuję grafikę komputerową. Uczę się rysować, malować oraz rozwijam się w zakresie grafiki warsztatowej. Poza grafiką pasjonuje mnie również fotografia i video. W wolnym czasie czytam, słucham muzyki lub śledzę spotkania moich ulubionych drużyn sportowych, uwielbiam także podróżować. Chcesz mnie lepiej poznać? Zapraszam na mój instagram oraz fanpage.

Joanna Burakowska

Joanna Burakowska

Copywriter

Nazywam się Joanna. Jestem studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie obecnie mieszkam. Od wielu lat zajmuję się pisaniem różnych tekstów, za które niejednokrotnie byłam nagradzana. Dlatego też znalazłam swoje miejsce w Design Website jako copywriter. Potrafię na Państwa prośbę wykonać wiele tekstów. Chętnie podejmuję współpracę z każdą z zainteresowanych osób. Jeśli Państwo zdecydują się na współpracę ze mną, przed wykonaniem projektu wszystko wcześniej dokładnie zostaje omówione. Chcę by każde zlecenie było zrobione tak, jak tego Państwo ode mnie oczekują oraz by całość była doprecyzowana. To od Państwa zależy co będzie znajdować się w tekście, jakie frazy mają zostać w nim zawarte oraz jak długi on będzie. Jestem pewna, że w każdym temacie dojdziemy do porozumienia i uda mi się stworzyć dla Państwa taki tekst, jaki w pełni Was usatysfakcjonuje. Zachęcam do współpracy ze mną!

mountain mountain

Najnowsze technologie!

Zobacz dokładnie z jakich technologii korzystamy i zaufaj nam!

image

HTML 5

Podstawą każdej strony jest najnowsza wersja, od której wszystko się zaczyna na naszym portalu!

image

CSS 3

Żeby każda strona wyglądała dobrze należy użyć właśnie CSS w najnowszej wersji, zaufaj nam, a sam się przekonasz!

image

Boostrap

Przy pomocy najnowszych bibliotek jesteśmy w stanie przygotować każdy portal, który przystosowuje się do każdego urządzenia!

image

Laravel 5

Kolejna biblioteka, która pozwala nam wykonać wszystkie potrzebne skrypty i zapewnia pełne bezpieczeństwo. Nic nie jest dla nas straszne!

Top