Grafika

DTP
DTP

DTP to usługa, która zajmuje się wszelkimi czynnościami, jakie muszą zostać wykonane, aby materiały uprzednio przygotowane na komputerze mogły zostać wydane w formie drukowanej. W skrócie DTP to komputerowe przygotowanie materiału do druku. Tego rodzaju przygotowanie materiałów jest koniecznością, po to, aby wszystko zostało wydrukowane równo i tak jak byśmy sobie życzyli. Dokument, który zamierzamy wydrukować musi być zapisany w formacie PDF, co więcej musi mieć wykonane odpowiedniej szerokości spady, aby drukarnia mogła przyjąć taki dokument do druku. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem materiałów do druku, książek oraz różnego rodzaju publikacji. Jesteśmy fachowcami w tej branży i znamy się na rzeczy jak nikt inny. Każdy, kto chciałby wydać swoja książkę czy czasopismo, kierując swe kroki do nas z całą pewnością będzie zadowolony, a materiały przez nas przygotowane, będą się idealnie nadawać się do druku. Zlecając nam wykonanie wszelkich czynności DTP, nie zawiedziesz się.

Identyfikacja wizualna
Identyfikacja wizualna

Reklama to jeden z najlepszych chwytów, dzięki którym wiele firm i działalności gospodarczych pozyskuje swoich klientów. Aby firma stawała się coraz bardziej znana jak również rozpoznawalna należy zadbać o to, aby posiadała ona swój znak rozpoznawczy, znak firmowy, czyli innymi słowy – logo. Logo wchodzi w skład identyfikacji wizualnej, która służy kreowaniu wizerunku marki danej firmy. Na identyfikację wizualną składają się takie elementy jak symbole, znaki, slogany, kolorystyka, które utożsamiają się z zakresem działalności firmy. Dzięki chwytliwemu znakowi rozpoznawczemu może występować czytelna jak również spójna identyfikacja danej firmy na rynku, a co za tym idzie, wzrost zainteresowania nią. Logo nie może być przypadkowe, każdy jego element musi nieść znaczenie i związek z firmą. Kreowaniem identyfikacji wizualnej zajmujemy się już od pewnego czasu. Mamy bogate doświadczenie, a także jesteśmy kreatywni i dbamy o każdy detal. Wykonujemy zarówno projekty wizytówek jak i papierów listowych czy kopert.

mountain mountain

Najnowsze technologie!

Zobacz dokładnie z jakich technologii korzystamy i zaufaj nam!

image

HTML 5

Podstawą każdej strony jest najnowsza wersja, od której wszystko się zaczyna na naszym portalu!

image

CSS 3

Żeby każda strona wyglądała dobrze należy użyć właśnie CSS w najnowszej wersji, zaufaj nam, a sam się przekonasz!

image

Boostrap

Przy pomocy najnowszych bibliotek jesteśmy w stanie przygotować każdy portal, który przystosowuje się do każdego urządzenia!

image

Laravel 5

Kolejna biblioteka, która pozwala nam wykonać wszystkie potrzebne skrypty i zapewnia pełne bezpieczeństwo. Nic nie jest dla nas straszne!

Top